Poçt və Rabitə
“Azərpoçt” MMC-nin Gəncə Regional Poçt filialı
Soyadı, adı, atasının adı |
Vəzifəsi |
Telefon №-ləri |
Müştəri xidmətləri şöbəsi |
||
Xəlilov Vüqar Cəmşid oğlu |
Müdir |
266-25-87 |
1 saylı Poçt şöbəsi |
||
Əlizadə Şəhla Hüseyn qızı |
Müdir |
266-37-18 |
2 saylı Poçt şöbəsi |
||
Məmmədov Bəxtiyar Əşrəf oğlu |
Müdir |
267-45-24 |
3 saylı Poçt şöbəsi |
||
Nəcəfiv Ramin Vaqif oğlu |
Müdir |
256-16-72 |
4 saylı Poçt şöbəsi |
||
|
Müdir |
265- 08-70 |
5 saylı Poçt şöbəsi |
||
Paşayev Vilayət Həmzə oğlu |
Müdir |
268- 21-79 |
6 saylı Poçt şöbəsi |
||
Məmmədova Vüsalə İmamqulu qızı |
Müdir |
258-12-54 |
7 saylı Poçt şöbəsi |
||
Əkbərova Natella Yusif qızı |
Müdir |
264-12-57 |
8 saylı Poçt şöbəsi |
||
Sadıqova Nailə Əbülfət qızı |
Müdir |
267-08-70 |
9 saylı Poçt şöbəsi |
||
Məmmədova Aynurə Ələkbər qızı |
Müdir |
253-05-04 |
10 saylı Poçt şöbəsi |
||
Məmmədov Arif Adil oğlu |
Müdir |
265-07-90 |
11 saylı Poçt şöbəsi |
||
Fətullayeva Qətibə Aslan qızı |
Müdir |
257-42-34 |
12 saylı Poçt şöbəsi |
||
Rzayev Rübail Ədalət oğlu |
Müdir |
265-13-33 |
13 saylı Poçt şöbəsi |
||
Rüstəmov Möhyəddin Həmid oğlu |
Müdir |
257-03-38 |
16 saylı Poçt şöbəsi |
||
Cəfərova Türkan Akif qızı |
Müdir |
266-72-70 |
17 saylı Poçt şöbəsi |
||
Rzayeva Kəmalə Murad qızı |
Müdir |
254- 20-16 |
18 saylı Poçt şöbəsi |
||
Əliyeva Həqiqət Məmməd qızı |
Müdir |
259-62-48 |
19 saylı Poçt şöbəsi |
||
Əliyeva Dinarə Şahin qızı |
Müdir |
264-35-90 |
21 saylı Poçt şöbəsi |
||
Cəfərova Maytəvan İsmayıl qızı |
Müdir |
259-01-53 |
22 saylı Poçt şöbəsi |
||
Abbasov Anar Ələddin oğlu |
Müdir |
259-37-75 |
23 saylı Poçt şöbəsi |
||
Xəlilova Günel Vaqif qızı |
Müdir |
265-04-32 |
24 saylı Poçt şöbəsi |
||
Məmmədova Nərgiz Vidadi |
Müdir |
264-12-24 |
Gəncə Telekommunikasiya idarəsi
Soyadı, adı, atasının adı |
Vəzifəsi |
Telefon №-ləri |
Orucov Əbülfəz Suliddin oğlu |
Rəis |
267-14-49 |
EATS-252 |
||
Qasımov Eyvaz İzzət oğlu |
Stansiya sahə mühəndisi |
252-50-00 |
EATS-253 |
||
Məhərrəmov Anar Sabir oğlu |
Stansiya sahə mühəndisi |
253-50-01 |
EATS-253 |
||
Məmmədov Eldar Əjdər oğlu |
Stansiya sahə mühəndisi |
253-80-29 |
EATS-253 |
||
Osmanov Əhməd Osman oğlu |
Stansiya sahə mühəndisi |
253-15-95 |
EATS-254 |
||
Hacıyev Üzeyir Oruc oğlu |
Xətt sahə mühəndisi |
254-21-00 |
EATS-255 |
||
Quliyev Elnur Nurəddin oğlu |
Xətt sahə mühəndisi |
257-25-35 |
EATS-256 |
||
Vəliyev Adil Mikayıl |
Xətt sahə mühəndisi |
256-24-90 |
EATS-257 |
||
Kamilov Məhəmməd Tapdıq oğlu |
Xətt sahə mühəndisi |
257-24-90 |
EATS-258 |
||
Quliyev Aydın Bədir oğlu |
Xətt sahə mühəndisi |
258-24-90 |
EATS-259 |
||
Ələsgərov Əlövsət Mərkəz oğlu |
Stansiya sahə mühəndisi |
259-14-24 |
EATS-259 |
||
Babayev Cavad Kazım oğlu |
Stansiya sahə mühəndisi |
259-50-00 |
EATS-259 |
||
Məhərrəmov Ziyadxan Əli oğlu |
X Stansiya sahə mühəndisi |
259-55-90 |